CHcete se stát členem ?

PRoč se stát členem ?

Už ti domácí stereotyp leze na mozek? Přidej se k nám! Můžeš se aktivně podílet na činnosti spolku, realizovat své nápady, vést vlastní kroužek, anebo jen sledovat, jak to funguje za oponou. Pomoz nám se zdokonalením skvělého místa nejen pro děti. Pravidelně budeš dostávat program mezi prvními a budeš mít možnost sdílet své nápady na měsíčních poradách u dobré kávy.

Rada Spolku

Monika Levinská – předsedkyně spolku

Nebylo by tak jednoduché založit náš spolek a rozeběhnout rodinné centrum bez odbornice na administrativu. Monča sice nikdy spolek nezakládala, ale protože má vztah k pro nás „odpornému papírování“, tak si vše zjistila a díky ní to byla hračka. Kromě toho je ale aktivní i v dalších činnostech centra.

Veronika Janebová – místopředsedkyně spolku

Je to hlava plná nápadů, stála u zrodu oblíbených Jablůňkohrátek, ale její aktivita je různorodá. Potkáte ji v herničce i na tematických tvořeních a většina článků, letáků a dalších propagačních materiálů pochází z jejího pera. Od září 2023 přebírá Rytmické cvičení pro miminka.

Zuzana Zemanová

Zuzka je naše zatím nejmladší členka. Jako učitelka z mateřské školy má k dětem úžasný vztah. Vede výtvarný kroužek a Škatulátka pro batolátka a podílí se na vymýšlení a realizaci dalších programů. Jako členka rady převzala správu webových stránek.

Denisa Langová

Denča se k nám přidala hlavně proto, aby přijala nelehký úkol, převzít po Monče Bestové Jablůňkohrátky. Zhostila se ho skvěle, děti ji milují. A nyní převzala i členství v radě spolku.

Jana Horáková

Konečně se nám podařilo získat členku, která si bere na starost pohybové aktivity. Vede cvičení pro děti, podílí se na plánování a realizaci velkých akcí a nyní i ona obsadila místo v radě spolku.

ČLENOVÉ

Blanka Rožicová

Blanka je jednou z členek, která už je zpátky v pracovním procesu. Líbí se jí ale náš záměr a pomáhá nám, jak to jde. Vede kroužek angličtiny pro předškoláky

Petra Krink

Péťa je členka, na kterou se můžeme vždy spolehnout. Shání sponzory, spolu s manželem se vrhla do renovace nábytku, abychom měly čím centrum vybavit. Potkat ji můžete v herničce nebo na větších akcích Jablůňky.

Lucie Andreasová

Lucka je aktivní motor spolku, podílí se na tom, aby centrum fungovalo tak, jak má. Stála u zrodu mateřského centra a i když i ona se již navrací do pracovního procesu, je stále aktivní členkou. Podílí se na tématických tvořeních, herničkách, velkých akcích a zaskakuje i na rytmickém cvičení.

Zuzana Škodová

Zuzka má hodně zkušeností, jak s komunitní zahradou, tak se skautským oddílem. Proto dokáže naše nápady směrovat a také poradit, co funguje. Je to Liberečanda, která se do našeho malého města přistěhovala a vnesla svěží vítr do našich aktivit.

Milena Hoffmanová

Společně se Zuzkou vede kroužek pro děti od 18 do 30 měsíců, vidět jí můžete i v herničce a na dalších akcích Jablůňky. Vzala si na starost i akce pro dospělé, zejména Relaxační odpoledne bez dětí.

Monika Bestová

Monča už se vrátila zpět do pracovního procesu, ale přesto nám v Jablůňce stále hodně pomáhá. Podílí se i na různých dalších větších akcích jako je piknik, Party mezi Houpačkami, venkovní aktivity atd. Hraje krásně na kytaru, s dětmi tančí, cvičí a vyrábí úžasné výtvory.

Marie Zíchová

Zatím naše nejnovější členka, absolventka Brněnské konzervatoře. Bude se podílet na rytmickém cvičení pro miminka, potkáte ji v herničce a do budoucna plánuje vlastní kroužek z oblasti hubby.

Výroční zpráva

Stanovy spolku

Přihláška